Hakkında

Çok sayıda öyküsü, şiiri, kitap, film ve dizi incelemesi yayımlanan yazarın ilk öyküsü felsefehayat.net ‘de yer bulmuştur. Daha sonra Yeni Papirus ile tanışır. Burada yazarlık yaparken papirüsün Genel Yayın Yönetmenliğini de üstlenmiş olup papirüs şiirlerinden bir kısmını da seslendirmiştir. Bir süre  lgbti.org için de yazılar kaleme alan yazarın bazı eserleri 46lık Dergi, Oda Tv, Düşünbil Dergisi, yerlibilimkurguyukseliyor.com gibi mecralarda yayımlanırken fezagezginleri.com için çeşitli seslendirmeler yapmıştır. Ayrıca Erzincan’da bulunan Dost Radyo ve Radyo 2000 gibi kuruluşlarda “Mum Işığında Renkler ve Güne Bakan” isimli programlar yaparken radyo yayıncılığı alanında çeşitli görevler üstlenmiştir.

Ayrıca, 2020 Ocak ayında yayın hayatına başlayan Popüler Kültür ve Edebiyat Dergisi Dutluk için çeşitli başlıklarda çalışmalar yürütmektedir.

Yazarın bilimkurgukulubu.com ile tanışmasıyla birlikte çocukluğunun düşü olan bilim ve kurgu kavramları ile buluşmuştur. Kulüp üyelerinin bilimkurguyla olan bağını ilgiyle takip eden yazar İsmail Yamanol, Orkun Uçar, Friedrich Nietzsche ve  Philip K. Dick gibi kalemlere hayranlık duymaktadır. Kulüp için incelemeler ve öyküler kaleme almaya devam eden yazar aynı zamanda kulübün Sesli Öyküler isimli projesinde de aktif görev almaktadır.

Yazar, çeşitli mecralarda yürüttüğü çalışmaları ve ilgisini çeken eserleri bu sayfada derlemeyi amaçlamaktadır…

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: