Hakkında

Çok sayıda öyküsü, şiiri, kitap, film ve dizi incelemesi yayımlanan yazarın ilk öyküsü felsefehayat.net ‘de yer bulmuştur. Daha sonra Yeni Papirus ile tanışır. Burada yazarlık yaparken papirüsün Genel Yayın Yönetmenliğini de üstlenmiş olup papirüs şiirlerinden bir kısmını da seslendirmiştir. Eserleri lgbti.org, 46lık Dergi, Oda Tv, Düşünbil Dergisi, Yerli Bilimkurgu Yükseliyor gibi mecralarda yayımlanırken Feza Gezginleri için bir kaç seslendirme yapmıştır. Çeşitli radyo kuruluşlarında “Mum Işığında Renkler, Güne Bakan” isimli programlar da yapmış olan yazar radyo yayıncılığı alanında birçok görevler üstlenmiştir.

Yazarın bilimkurgukulubu.com ile tanışmasıyla birlikte çocukluğunun düşü olan bilim ve kurgu kavramları ile buluşmuştur. Kulüp için incelemeler ve öyküler kaleme almaya devam eden yazar aynı zamanda kulübün Sesli Öyküler isimli projesinde de aktif görev alarak öne çıkmış yazarlara ait bilimkurgu öykülerini seslendirmektedir.

2020 Ocak ayından itibaren ise henüz yayın hayatına başlayan Popüler Kültür ve Edebiyat Dergisi Dutluk için çalışmalar yürütmektedir.

Yazar, çeşitli mecralarda yürüttüğü çalışmalarını ve ilgisini çeken eserleri bu adreste derlemeyi amaçlamaktadır…

Görüş ve önerileriniz için varlikergen@gmail.com ‘a yazınız.

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: